Wyłącz tryb mobilny
Forum ogólne - tutaj piszemy wszystkie tematy, które nie pasują do innych działów forum. Luźne rozmowy o gołębiach i nie tylko. Komentujemy wynik meczu czy wypowiedź prezydenta niekoniecznie związaną z gołębiami to właśnie tutaj.
Odpowiedz

Zblirzające się święta

19 grudnia 13, 10:13

Święta Bożego Narodzenia to dla mnie najprzyjemniejszy czas w roku.
Atmosfera jest ciepła oraz taka rodzinna. W tym roku postanowiłam zrobić również coś miłego dla pupili i zakupiłam im kilka nowych poideł:)
Może nie jestem w tym osamotniona?:)

Re: Zblirzające się święta

19 grudnia 13, 21:38

haha, ja w tym roku planuje kilka par z rozpłodu puscic w pary, (nie wiem czy mi czas pozwoli na to, ale będę próbował), fajnym zwyczajem jest dzielenie się opłatkiem ze zwierzętami, u mnie w tym roku też pare odrobin z opłatka znajdzie się w karmie wigilijnej. u was też takie coś praktykujecie?

Re: Zblirzające się święta

20 grudnia 13, 08:55

Pewnie, że tak:) A z jakiej części Polski jesteś?
Ja z Wlkp.

Re: Zblirzające się święta

20 grudnia 13, 21:11

mazowieckie

Re: Zblirzające się święta

30 grudnia 13, 09:48

Święta święta i po świętach, u mnie wszystkie zwierzęta do karmy dostają opłatek wyłącznie:)

Re: Zblirzające się święta

13 grudnia 16, 22:44

ja i moja rodzina zawsze przybieramy gołembnik stążkami i światełkami na święta robimy też taką choinkę ze słomy i dostają pod nią prezenty np jedzenie swetry skarpety haha :d zawsze jeden gołab (zwyke ulubiony gołab taty Marceli) siada z nami do wiligi i je swoje przysmaki na talerzu dla niespodziewanego goscia ;d taka tradycja rodzinna bardzo fajna pozdrawiam i zycze wesołych świat

Re: Zblirzające się święta

7 stycznia 19, 20:02

You'll find lots of breeders also I feel which isn't going to modify. However in addition, there are many men and women who've a hub for several creatures, like my neighbor. It's a snare, however it's merely pre emptive. He caught a hawk on herwhich I presume he's got settled somewhere inside the location. After grabbing, but he'd not eliminate himjust allow it to move. The hawk did actually have lived much he transferred to an alternative location.
https://punjabidesifoods.com/broasted-chicken-recipe/
Odpowiedz