PROSZĘ O POMOC

Forum ogólne - tutaj piszemy wszystkie tematy, które nie pasują do innych działów forum. Luźne rozmowy o gołębiach i nie tylko. Komentujemy wynik meczu czy wypowiedź prezydenta niekoniecznie związaną z gołębiami to właśnie tutaj.

PROSZĘ O POMOC

Postautor: liza » 29 czerwca 16, 19:59

witam
Nie jestem hodowcą ale potrzebuję pomocy
W lesie na ziemi znalazłam gołąbka, zostawiłam go tam na jeden dzień i nic się nie zmieniło, zabrałam go do domu, wydaje mi się ze jest z nim coś nie tak, prawdopodobnie złamana noga i chyba coś ze skrzydłem. Jest u mnie 4 tydzień, najpierw karmiłam go ustami ale wydawało mi się że mało je, później zaczęłam strzykawką tylko że delikatnie muszę mu otwierać dziób. Podaje mu jajko gotowane, ryż, kasze mannę i teraz dostałam karmę dla piskląt przepiórek z witaminami, wszystko blemduję z wodą i podaje. Dodatkowo kupiłam witaminę D w kroplach.
Na tym moje pomysły się kończą, nie wiem w jakim jest wieku, kiedy powinien zacząć latać, jak mu pomóc żeby wrócił na wolność.
pozdrawiam i czekam na odpowiedz
liza

Wróć do Między nami hodowcami