pomocy

Zdrowie, profilaktyka i leczenie gołębi. Wszystkie rozmowy na temat chorób gołębi. Informacje na temat profilaktyki i szczepień gołębi. Wątki o zatruciach, pasożytach i wszystkim co związane ze zdrowiem gołębi pocztowych, gołębi ozdobnych i innych ras.

pomocy

Postautor: oczy_golebicy » 4 stycznia 17, 18:53

witam wszystkich mam prob lem .
mój gołomp zachachowuje sie dziwnie. gubi piura, ma blade stopy nie grucha i wydaje sie byc smutny . próbuje z nim rozmawiac ale odwraca sie do mnie kuperem i odlatuje albo robi kupe. moj tato muwi że jqk nie przestanie to zrobimy z niego rosul w niedziele pomocy to mój ulubiony golomp i nie chce go jesc . czy m ozna go jakos wyleczyc albo przekonac tate zebysmy nie robilu z niego zupy ????????????????????/ ;hell ;-) ;d ;> :-o ;oh ;ops ;sad pomocy jestewm smutny
Awatar użytkownika
oczy_golebicy

Re: pomocy

Postautor: oczy_golebicy » 18 marca 17, 20:30

halo pomocy na nastempnom niedzele mamy miec rosul z mojwgo gołembia Tomka błagam o pomoc zosał mi tydzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
oczy_golebicy

Re: pomocy

Postautor: hoosoomooloo » 30 listopada 18, 14:03

Ja szczepie systematycznie, uważam, że takie szczepienie jak trzeba lub jak pojawi się problem jest bezcelowe. Tak samo jakbyśmy podawali witaminy, trenowali czy dezynfekowali gołębniki bo już trzeba....
anti stress game
hoosoomooloo

Wróć do Zdrowie i choroby gołębi