inkubator dla gołębi

Znalazłeś ciekawy produkt, który warty jest polecenia innym hodowcą gołębi. Chcesz się podzielić swoimi negatywnymi lub pozytywnymi odczuciami pisz właśnie tutaj. Słyszałeś o ciekawym urządzeniu i chcesz znać opinie innych hodowców.

inkubator dla gołębi

Postautor: kubot » 22 stycznia 13, 08:14

Witajcie, mam do was pytanie jak wygląda odpowiedni inkubator dla gołębi? W jaki sposób przebiega inkubacja? - Bo wiem, że inkubuje się je czasowo, nie do wyklucia...Ma ktoś doświadczenia w tej kwestii??
kubot

Re: inkubator dla gołębi

Postautor: sputnik » 4 lutego 13, 10:08

Hej, wszystko da się zrobić, jak inkubować jaja gołębi masz fajnie opisane tutaj:
Kod: Zaznacz cały
http://www.inkubatory.net/inkubator.html
sputnik

Postautor: golebiara001 » 26 września 17, 14:13

Czy prowadzicie sztuczne lęgi w swoich hodowlach? Jaki inkubator używacie?
Czy wystarczy jakiś hobbystyczny, czy trzeba zainwestować już w jakiś konkretny i zakupić profesjonalny? Poproszę o poradę, ponieważ przymierzam się na początku roku do zakupu takiego urządzenia i zbieram wszelkie porady i wskazówki ;ha
golebiara001

Postautor: gregor588 » 26 września 17, 15:25

w przypadku sztucznych lęgów gołębi trzeba obracać jajka częściej niż np. kurze, więc najlepszy byłby automatyczny
gregor588

Postautor: golebiara001 » 27 września 17, 09:12

Dlaczego jaja gołębie trzeba częściej obrać w porównaniu do jaj kurzych, kaczych, przepiórczych itd? Od czego to w takim razie zależy?
golebiara001

Postautor: marcinnor » 13 października 17, 07:48

gregor588 pisze:w przypadku sztucznych lęgów gołębi trzeba obracać jajka częściej niż np. kurze, więc najlepszy byłby automatyczny

Możesz polecić jakiś konkretny inkubator, albo na co mam zwracać uwagę przy wyborze ?? Pomyślałem, że mógłbym zrobić prezent dla teścia bo w listopadzie ma urodziny. Szukałem jakiegoś inkubatora, ale jest tak ogromny wybór, że nie wiem co wybrać
marcinnor

Wróć do Produkty do hodowli gołębi