Sklep

Forum ogólne - tutaj piszemy wszystkie tematy, które nie pasują do innych działów forum. Luźne rozmowy o gołębiach i nie tylko. Komentujemy wynik meczu czy wypowiedź prezydenta niekoniecznie związaną z gołębiami to właśnie tutaj.

Sklep

Postautor: ninaa123 » 7 marca 17, 17:52

hej . Czy ktos z Was robil tutaj zakupy americanoutlet.pl jak jest z wysylka? czy warto robic tam zakupy? bo jak przegladam rzeczy to jak na takie marki ceny sa bardzo przystepne jeszcze na fb pisza ze daja rabat przy zakupie
ninaa123

Re: Sklep

Postautor: celina89 » 28 maja 17, 22:28

Ja bardzo często zamawiam przez sklepy interntowe i wiem, że w ten sposób można zaoszczędzić bardzo dużo pieniędzy. Ostatnio w sieci zamawiałam akurat klocki lego: https://www.klockidlaciebie.pl/pol_m_LEGO-226.html :) Tego sklepu, o który pytasz nie znam... ale myślę, ze warto zaryzykować :)
celina89

Postautor: Billy80 » 31 maja 17, 09:37

Ja jak pierwszy raz gdzieś kupuje coś to zawsze płacę przy odbiorze (parę razy mi sie zdarzyło jednak na oszustów trafić). Zobacz może też opinie jakie ma ten sklep.
Billy80

Postautor: Kiwi » 31 maja 17, 09:43

Trochę nie na to forum pytanie ogólnie :) wszedłem na ta stonę myśląc, że dla gołebi coś znajde, a tu ciuchy ;)
Kiwi

Postautor: Drwal » 8 września 17, 21:17

To ja mam przydatny adres: rmax.com.pl. Robię tam zakupy od czasu do czasu :) Mają np. bardzo dobre transportery.
Drwal

Wróć do Między nami hodowcami