Zblirzające się święta

Forum ogólne - tutaj piszemy wszystkie tematy, które nie pasują do innych działów forum. Luźne rozmowy o gołębiach i nie tylko. Komentujemy wynik meczu czy wypowiedź prezydenta niekoniecznie związaną z gołębiami to właśnie tutaj.

Zblirzające się święta

Postautor: Paula87 » 19 grudnia 13, 10:13

Święta Bożego Narodzenia to dla mnie najprzyjemniejszy czas w roku.
Atmosfera jest ciepła oraz taka rodzinna. W tym roku postanowiłam zrobić również coś miłego dla pupili i zakupiłam im kilka nowych poideł:)
Może nie jestem w tym osamotniona?:)
Paula87

Re: Zblirzające się święta

Postautor: pawelwodzu » 19 grudnia 13, 21:38

haha, ja w tym roku planuje kilka par z rozpłodu puscic w pary, (nie wiem czy mi czas pozwoli na to, ale będę próbował), fajnym zwyczajem jest dzielenie się opłatkiem ze zwierzętami, u mnie w tym roku też pare odrobin z opłatka znajdzie się w karmie wigilijnej. u was też takie coś praktykujecie?
Awatar użytkownika
pawelwodzu

Postautor: Paula87 » 20 grudnia 13, 08:55

Pewnie, że tak:) A z jakiej części Polski jesteś?
Ja z Wlkp.
Paula87

Postautor: pawelwodzu » 20 grudnia 13, 21:11

mazowieckie
Awatar użytkownika
pawelwodzu

Postautor: Kiwi » 30 grudnia 13, 09:48

Święta święta i po świętach, u mnie wszystkie zwierzęta do karmy dostają opłatek wyłącznie:)
Kiwi

Postautor: oczy_golebicy » 13 grudnia 16, 22:44

ja i moja rodzina zawsze przybieramy gołembnik stążkami i światełkami na święta robimy też taką choinkę ze słomy i dostają pod nią prezenty np jedzenie swetry skarpety haha :d zawsze jeden gołab (zwyke ulubiony gołab taty Marceli) siada z nami do wiligi i je swoje przysmaki na talerzu dla niespodziewanego goscia ;d taka tradycja rodzinna bardzo fajna pozdrawiam i zycze wesołych świat
Awatar użytkownika
oczy_golebicy

Wróć do Między nami hodowcami