Prezent dla taty

Forum ogólne - tutaj piszemy wszystkie tematy, które nie pasują do innych działów forum. Luźne rozmowy o gołębiach i nie tylko. Komentujemy wynik meczu czy wypowiedź prezydenta niekoniecznie związaną z gołębiami to właśnie tutaj.

Prezent dla taty

Postautor: sassha » 9 lipca 11, 10:52

Witam,
Zalogowałam się na tym forum aby zapytać czy ma ktoś pomysł na prezent dla hodowcy gołębi pocztowych ?? Zbliżają się mojego taty urodziny i chciałabym kupić mu prezent z tym związany. Ja sama się na tym kompletnie nie znam, dlatego pomyślałam, że zapytam się profesjonalistów i pasjonatów :) Czy istnieje jakiś rejestr gołębi w którym można wykupić jakąś specjalną obrączkę ?? Chciałabym aby to było coś oryginalnego.
sassha

Postautor: pawelwodzu » 9 lipca 11, 17:11

hmmm. a powiedz kolezanko jaka sumka operujesz?
Czy to ma byc jakis symboliczny prezent? czy moze cos co przyda sie twojemu Tacie w tym sporcie.
Mozna zaczac od zwyklego kubka np z golebiem lub pucharem, po przez jakis film o golebiach czy tez jakis praktyczny przedmiot do golebnika, moze byc tak jak piszesz jakas obraczka lecz chyba pozostanie do wyboru tylko z juz istniejacych.
Awatar użytkownika
pawelwodzu

Postautor: sassha » 9 lipca 11, 22:06

Cena nie gra roli jest mi obojętna ( w granicach rozsądku oczywiście :) ). Nie na pewno nie chcę kubka ani pucharu, nic co będzie stało i się kurzyło.

[ Dodano: 10 Lipiec 11, 07:19 ]
allegro.pl/program-komputerowy-moja-hodowla-6-i1705104844 znalazłam taki program komputerowy ?? Czy takie coś jest przydatne ??
sassha

Postautor: Marcin » 10 lipca 11, 09:30

Taki program jest bardzo przydatny , możesz go kupić + jakiś drobiazg np

avistar.pl/Gadzety-k32-0--default.
Marcin

Postautor: sassha » 10 lipca 11, 15:42

Dzięki za pomoc ;) problem rozwiązany
sassha

Re: Prezent dla taty

Postautor: sg84 » 10 grudnia 14, 16:58

Jako wyjątkowo oryginalny prezent (i bardzo praktyczny zarazem)
polecam prenumeratę gazety dla hodowców gołębi.

Prenumerata to idealny prezent świąteczny - obdarowany przez cały rok,
co miesiąc, będzie otrzymywał super gazetę i przy okazji będzie
przypominał sobie o Twoim oryginalnym prezencie.

Specjalną ofertę na Święta ma Poradnik Hodowcy, który umożliwia np.
możliwość wydruku certyfikatu, który można zostawić pod choinką
jako potwierdzenie wspaniałego prezentu. Więcej szczegółów można
znaleźć na ich stronie poradnikhodowcy.pl

Tak wygląda ceryfikat:

Obrazek
sg84

Re: Prezent dla taty

Postautor: oczy_golebicy » 12 grudnia 16, 22:02

już jest troszke za późno na odp ale może komuś innemu sie przyda . polecam kupić fanim gołembi i nie tylko najlepiej coś praktycznego ,np pasze wode itp. ja mojemu dziadkowi kupiłem na 61 urodziny cipłe włeniane majtki z wizerunkiem jego ulubionego ptaszka :) bardzo sie uciezył wiec w przyszłym roku dam mu skarpetki z kolejnym giołembiem ,niestety nie z tamtym bo tamten został zabity przez kunę :( mam nadzieje że tez mu sie spodoba piszcie jeśli jestescie za tym pomysłem pozdrawiam i zycze udanej inpreski urodzinkowej :)
Awatar użytkownika
oczy_golebicy

Wróć do Między nami hodowcami