Zblirzające się święta

Forum ogólne - tutaj piszemy wszystkie tematy, które nie pasują do innych działów forum. Luźne rozmowy o gołębiach i nie tylko. Komentujemy wynik meczu czy wypowiedź prezydenta niekoniecznie związaną z gołębiami to właśnie tutaj.

Zblirzające się święta

Postautor: Paula87 » 19 grudnia 13, 10:13

Święta Bożego Narodzenia to dla mnie najprzyjemniejszy czas w roku.
Atmosfera jest ciepła oraz taka rodzinna. W tym roku postanowiłam zrobić również coś miłego dla pupili i zakupiłam im kilka nowych poideł:)
Może nie jestem w tym osamotniona?:)
Paula87

Re: Zblirzające się święta

Postautor: pawelwodzu » 19 grudnia 13, 21:38

haha, ja w tym roku planuje kilka par z rozpłodu puscic w pary, (nie wiem czy mi czas pozwoli na to, ale będę próbował), fajnym zwyczajem jest dzielenie się opłatkiem ze zwierzętami, u mnie w tym roku też pare odrobin z opłatka znajdzie się w karmie wigilijnej. u was też takie coś praktykujecie?
Awatar użytkownika
pawelwodzu

Postautor: Paula87 » 20 grudnia 13, 08:55

Pewnie, że tak:) A z jakiej części Polski jesteś?
Ja z Wlkp.
Paula87

Postautor: pawelwodzu » 20 grudnia 13, 21:11

mazowieckie
Awatar użytkownika
pawelwodzu

Postautor: Kiwi » 30 grudnia 13, 09:48

Święta święta i po świętach, u mnie wszystkie zwierzęta do karmy dostają opłatek wyłącznie:)
Kiwi

Postautor: oczy_golebicy » 13 grudnia 16, 22:44

ja i moja rodzina zawsze przybieramy gołembnik stążkami i światełkami na święta robimy też taką choinkę ze słomy i dostają pod nią prezenty np jedzenie swetry skarpety haha :d zawsze jeden gołab (zwyke ulubiony gołab taty Marceli) siada z nami do wiligi i je swoje przysmaki na talerzu dla niespodziewanego goscia ;d taka tradycja rodzinna bardzo fajna pozdrawiam i zycze wesołych świat
Awatar użytkownika
oczy_golebicy

Postautor: bandwealth » 7 stycznia 19, 20:02

You'll find lots of breeders also I feel which isn't going to modify. However in addition, there are many men and women who've a hub for several creatures, like my neighbor. It's a snare, however it's merely pre emptive. He caught a hawk on herwhich I presume he's got settled somewhere inside the location. After grabbing, but he'd not eliminate himjust allow it to move. The hawk did actually have lived much he transferred to an alternative location.
https://punjabidesifoods.com/broasted-chicken-recipe/
bandwealth

Wróć do Między nami hodowcami