Targi w Sosnowcu

Wystawy gołębi , relacje z wystaw i targów gołębiarskich. Prognozy, zwiastuny i wszystko o imprezach związanych gołębiami i ich hodowlą.

Targi w Sosnowcu

Postautor: sputnik » 14 stycznia 13, 08:52

Hej był ktoś na targach w Sosnowcu w ten weekend? Jak wrażenia?
sputnik

Re: Targi w Sosnowcu

Postautor: Kiwi » 14 stycznia 13, 14:07

Byłem, widziałem, kupowałem.
Masa ludzi i wystawców, naprawde mozna było wybrac to co sie chciało.
Powiem ci ze ok. 10 nie było jak przejsc
Ogolnie skupiałem sie niestety bardziej na asortymencie niz wystawie
Kiwi

Postautor: sputnik » 15 stycznia 13, 08:11

No to świetnie. Mi się znowu nie udało dotrzeć, ale będę na pewno w Kielcach za dwa tygodnie ;look
sputnik

Postautor: garzew2 » 15 stycznia 13, 08:33

Pierwszy raz byłem na tak dużych targach gołębiarskich o znaczeniu krajowym i nie spodziewałem się takiej ilości ludzi. Normalnie nie było gdzie się obrócić, bo by cię ludzie zadeptali.
Super wystawa sporo ciekawych wystaw i interesujących nowości. Np. na stoisku sklepu hodowlany.pl mieli taką bardzo ciekawą pułapkę na jastrzębie w kształcie ośmiokąta. Pierwszy raz widziałem taki rodzaj chwytacza.
garzew2

Postautor: Paula87 » 15 stycznia 13, 09:03

Moj mąz był na tych targach i wrócił zachwycony po prostu, zebrali sie w wiecej osób i pojechali w sobotę. wrócił oczywiscie z paszami, ulotkami i teraz siedzi i przeglada to wszystko:)
A wybieram sie z nim do kielc w niedziele, zobaczymy jak tam bedzie bo ostatnio bylismy tam na regionalnych targach, podobno bylo duzo mniej osób i wystawców w porównaniu z sosnowcem. Teraz w kielcach bedzie krajowa wiec ludzi pewnie tez wiecej bedzie.
Paula87

Wróć do Wystawy