Podstwowe produkty zimą

Znalazłeś ciekawy produkt, który warty jest polecenia innym hodowcą gołębi. Chcesz się podzielić swoimi negatywnymi lub pozytywnymi odczuciami pisz właśnie tutaj. Słyszałeś o ciekawym urządzeniu i chcesz znać opinie innych hodowców.

Podstwowe produkty zimą

Postautor: pawelwodzu » 27 listopada 10, 23:01

Witajcie.
Wpisujcie tu podstwowe produkty ktore podajecie golebiom w czasie zimy.
Takie ktorych nie moze zabraknąć waszym podopiecznym w tym okresie roku.
Ostatnio zmieniony 27 listopada 10, 23:02 przez pawelwodzu, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
pawelwodzu

Postautor: lotny177b » 28 listopada 10, 09:22

U mnie to wyglada tak.2razy w tygodniu olejek czosnkowy.Pospany 1 drozdzami a raz herbamiksem.1w tygodniu witamina b.dolfos standard grity,mk.No i oczywiscie dobrej jakosci karma.
lotny177b

Postautor: Gregory » 28 listopada 10, 18:32

U mnie podobnie tylko że daje 3 razy w tygodniu olejek a pozostałości co kolega lotny pisze to samo daje tylko olejek 3 razy ;dd
Awatar użytkownika
Gregory

Postautor: AG-0370 » 5 grudnia 10, 13:53

Witam
Koledzy w okresie zimowym podaje swoim Golebiom do karmy duzo warzyw raz w tygodniu do picia dostaja herbate oczyszczajaca firmy ,,Kawaler" a co d karmy to dostaja do jedzenia karme zimowa firmy ,,Zenek" do tego dodaje jeszcze Jeczmienia dodaje jeszcze granulat z firmy ,,Nutrena" oczywiscie caly cas dostaja Gryty i MMD
pozdro A.G-0370
Dobry Lot
AG-0370

Postautor: messi1996 » 5 grudnia 10, 17:43

Witam

W okresie zimowym moje gołąbki dostają codziennie witaminy i grity. Dostają dobrą karmę do której dodaję pszenicę i jęczmień. Teraz zaczynam stosować czosnek do picia. Kuracje przeciw chorobom. ;dd
messi1996

Postautor: Kamil0208 » 5 grudnia 10, 17:52

Witam , moje gołąbki zima dostają karmę zimową z dodatkiem pszenicy i jęczmienia .Do tego drożdze piwne , raz w tygodniu herbatkę ziołową z mojego przepisu którego nie zdradzam , i ocet jabłkowy i do tego gryt ,mmk, i jakiś kołacz.
Awatar użytkownika
Kamil0208

zima

Postautor: BOLT2010 » 6 grudnia 10, 18:04

U mnie gołębie dostają dużo naturalnych witamin wykonanych przez samego mnie, których nie zdradze??.Zima to podstawa przygotowania gołębia w sensie fizycznym do lotu np. oleistość piór , jak pióra nie są przygotowane to w czasie deszczu lotniki dostają strasznie w kość.Jeżeli jest to długi dystans powyżej 700km do gołąb może zaczerpnąć wody siadając na. na rzece

Postautor: pawelwodzu » 9 grudnia 10, 21:23

Ja zima podaja;
-Torovit firmy dolfos
-Frasal+wit.C do wody
-olejek z
-kminku czarnego
-czosnkowy
-oregano
- mieszany 7 produktowy
-gryty
Awatar użytkownika
pawelwodzu

Postautor: Gość » 11 grudnia 10, 18:31

No oczywiście olejek czosnkowy do zwilżenia karmy mmk czasem daje na karmę :) ale maja tez w pojemnikach oczywiste kryty kołacze od czasu do czasu elektrolit daje jeszcze coś na perzenie ale nie pamiętam nazwy
Gość

Wróć do Produkty do hodowli gołębi