Oferta specjalna dla Hodowców Zamiast wystawy w Kielcach

Zdrowie, profilaktyka i leczenie gołębi. Wszystkie rozmowy na temat chorób gołębi. Informacje na temat profilaktyki i szczepień gołębi. Wątki o zatruciach, pasożytach i wszystkim co związane ze zdrowiem gołębi pocztowych, gołębi ozdobnych i innych ras.

Oferta specjalna dla Hodowców Zamiast wystawy w Kielcach

Postautor: eanimal » 25 stycznia 17, 12:50

W tym roku przyroda pokrzyżowała plany wszystkich Hodowców i firm związanych z hodowlą gołębi. Nagły wybuch ptasiej grypy uniemożliwił kontynuację wielkiej i waznej tradycji spotkań podczas Ogólnopolskiej Wystawy Gołębi Pocztowych.

Wdrażamy plan naprawczy.

Najpierw najmocniej i z całego serca dziękujemy naszym najwierniejszym klientom za zaufanie i godne reprezentowanie nas juz od wielu lat, za zwycięstwa ich gołębi, za siłę, za upór i za konsekwencję. Gratulujemy, mocno ściskamy dłoń życząc dalszych wielkich osiągnięć.

Następnie, szczerze polecamy sie naszym potencjalnym klientom, tym którzy się wahają i nie są tak bardzo przekonani. Proszę spróbować krok po kroku, najpierw od tego co najpewniejsze, i tak pomału, pomału aż do końca.

I wreszcie przedstawiamy się hodowcom nowym, młodym, którzy z jakiegoś dziwnego powdu nas nie znają. Zapraszamy, gwarantując niezawodność!


Co proponujemy:


Po pierwsze przypominam, że posiadamy pełen asortyment produktów Chevita. Na naszej stronie internetowej ogłosilismy promocję do kwietnia 2017 sprzedajemy taniej, tak jak zwykle robimy to na wystawie.

Dla ułatwienia przygotowalismy produkty w podziale na pakiety zakupowe.

Pakiet podstawowy – dla spóbowania.

Pakiet dla lotników – tylko to co jest konieczne.

Pakiet dla lotników młodych – z uwzględnieniem potrzeb gołębi młodych

Pakiet dla wytrawnych graczy – cały asortyment lotowy, zgodnie z planem. Szczegółowe plany i pakiety na http://www.e-animal.pl

Po drugie, wyselekcjonowałam najlepszy i najnowocześniejszy produkt na który chciałabym namówić każdego, bez wyjątku każdego Hodowcę.

Ten produkt to LIFE GUARD – perła wśród produktów na rynku.

Jedyny, unikalny, nowocześnie skomponowany, oparty na sprawdzonych znanych substancjach. Coś pomiędzy probiotykiem a antybiotykiem, coś co wywodzi się z mleka matki, coś naturalnego, prawdziwego, działającego. Coś co rozwija przewód pokarmowy, czyniąc młodego gołębia gotowym do zmierzenia się z trudami dorosłości, a dorosłego zamieniając w pełnego werwy młodzieniaszka.

Life Guard stosowany regularnie w hodowli zabezpiecza przed chorobą młodych, zabezpiecza przed każdą chorobą, a w przypadkach zachorowania wspomaga znacząco działanie innych preparatów.


Serdecznie dziekuję i zapraszam do współpracy,

Lek. Wet. Aleksandra Dobrzyńska

Specjalista chorób drobiu i ptaków ozdobnych


http://www.e-animal.pl
eanimal
 
Posty: 2
Rejestracja: 25 stycznia 17, 12:48

Wróć do Zdrowie i choroby gołębi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron