Jastrzębie gołębiarze.

Forum ogólne - tutaj piszemy wszystkie tematy, które nie pasują do innych działów forum. Luźne rozmowy o gołębiach i nie tylko. Komentujemy wynik meczu czy wypowiedź prezydenta niekoniecznie związaną z gołębiami to właśnie tutaj.

Jastrzębie gołębiarze.

Postautor: Trafionyzatopiony » 24 listopada 16, 17:32

Witam. Wiele hodowców ma problem z jastrzębiami, które polują na gołębie, więc często wyłapuje je żywołapkami. Niestety, ale często po złapaniu jastrzębie są zabijane. Piszę, ponieważ zajmuję się ptakami drapieżnymi i nie chcę, aby traciły życie przez to, że polują na gołębie. Jeśli ktoś złapie jastrzębia może się ze mną skontaktować przez priv, a ja chętnie przyjmę takiego ptaka, nawet jestem w stanie za niego dopłacić. Posiadam odpowiednie warunki i wiedzę do hodowli jastrzębi. Gwarantuję dyskrecję, wszystko można uzgodnić przez priv, jestem z województwa Świętokrzyskiego, można do mnie przywieźć ptaka lub sam mogę go odebrać. Pozdrawiam.
Trafionyzatopiony

Re: Jastrzębie gołębiarze.

Postautor: nino25 » 30 listopada 16, 14:48

Jest sporo takich hodowców i myślę, że to się nie zmieni. Ale jest też wielu ludzi którzy mają serce do wszystkich zwierząt, tak jak mój sąsiad. Ma co prawda pułapkę, ale teraz ona jet już tylko zapobiegawczo. Kiedyś złapał w nią jastrzębia, który chyba gdzie w okolicy się zadomowił. Po złapaniu jednak nie zabił go tylko wypuścił. Jastrząb chyba tak to przeżył, że przeniósł się w inne miejsce.
nino25

Wróć do Między nami hodowcami