Barcelona 2009

Loty gołębi to dyscyplina zarezerwowana dla hodowców gołębi pocztowych. W tym dziale forum poruszamy wszystkie wątki związane z lotowaniem gołębi pocztowych. Chcesz poruszyć jakikolwiek temat związany z lotami lub przygotowaniem gołębi do lotów.

Postautor: agnieszka » 8 września 09, 07:00

kolekcioner widze ze i ty jestes nastepnym zawistnym hodowca a nikt kolego nikomu wywiadow nie zabkania robic dlaczego ty nie robisz/ BO NIKT NIE CHCE Z TOBA ROBIC. ZAZDROSC ZAZDROSC I JESZCZE RAZ ZAZDROSC. A PAN ROGALA MLUDKOW WOGOLE NIE SPRZEDAJE. I NIE UBLIZAJ NIKOMU KOLEGO KOGO NIE ZNASZ BO TO SWIADCZY TYLKO O TOBIE BO JA CI NIE UBLIZAM.

[ Dodano: 8 Wrzesień 09, 08:18 ]
A I JESZCZE JEDNO KOLEGO KOLEKCJONER NAJPIER SPRAWDZA SIE WYNIKI A POTEM PISZE SIE ZE KTOS NIGDY NIE BYL MISTRZEM ODDZIALU I OKREGU . TO TAK SAMO JAK MOWIA ZE KTOS ZA DOBRZE LECI I NAPEWNO KOMBINUJE ALE JAK SIE SPYTAMY CO KOMBINUJE TO NIKT NIC NIE WIE ALE DALEJ MOWI ZE TO NIE MOZLIWE. TAKICH HODOWCOW POWINNO SIE KARAC. A JA WIDZE ZE KOLEKCJONER JESTES JEDNYM Z NICH NIE MOGE DOCZEKAC SIE JAK NAPISZESZ WYNIKI PANA ROGALI JAK MASZ TROCH HONORU I UCZCIWOSCI TO NAPISZ PRAWDE I PRZEPROS. BO JA JUSZ CI PISZE PAN ROGALA BYL MISTRZEM OKREGU MLODYCH GOL;EBI W 2007 WICE MISTRZEM 2008 OKREGU. I STARYCH MISTRZEM OKREGU 2008 I WICE MISTRZEM OKREGU 2007 KAT A. 2 MIEJSCE W OKREGU Z LOTU Z OSTEDY 2008. NIE LADNIE KOLEKCJONER NIE LADNIE KARZDY MOZE SPRAWDZIC WYNIKI ROGALI BO SA W INTERNECJE. P.Z.H.G.P OKREG BIALA PODL ROGALA SLAWOMIR. I JESZCZE RAZ PROSZE NIE UBLIZAJ NIKOMU.
agnieszka

Postautor: kolekcjoner » 8 września 09, 12:27

Agnieszka rozwiń swoją wypowiedĽ w kwestii "kombinuje". Komu co się zarzuca, widzę ,że jesteś w temacie. Sama to wywołałaś teraz to rozwiń wszyscy są ciekawi. No ja nie bo ja wiem o co chodzi. Wszyscy z poza okręgu.
Kolego Rogala zmień sekretarkę nie dość, że pisze z okropnymi błędami to jeszcze docina ci z kombinowaniem.
kolekcjoner

Postautor: milosnik » 8 września 09, 12:48

brawo AGNIESZKA masz racje.

[ Dodano: 8 Wrzesień 09, 14:01 ]
ja slyszalem tez o tym hodowcy ze zazdrosci mu caly okreg tak jak kolekcjoner ale ja jak czegos nie sprawdze to nigdy na forum nie pisze przykro mi kolekcioner ale uwarzam ze agnieszka ma racje. pozwolicie ze sie wtrace napisz kolekcioner czy to prawda ze rogala mial takie wyniki czy nie bo ja pozwolilem sobie sprawdzic i agnieszka pisze prawde i nie szkodzi ze robi bledy a ty jestes nie pewny gosc. pozdrawiam.
milosnik

Postautor: Fanatyk » 8 września 09, 13:07

agnieszka, Podaj Link gdzie sa wyniki Pana Rogali :) wtedy się przekonamy kto mówi prawdę :) i wtedy jedna się zamknie bo będzie bez racji

ale jak by patrząc czy mial te mistrzostwa okregu kilka razy to i tak nie zmienia faktu ze Jest mistrzem na daleki dystanse taki jak Orlean, Barcelona, Ostenda bo nikomu sie jeszcze w polsce oprucz P. Rogali uzysyskac tak dobergo wyniku (4czy5 barcelonczykow w jednym golebniku ) (iles tam orleanczykow) (i jeszce wiecej golebi co pokanaly ostende)
zadko ktory hodowca ma na golebniku golebie co pokanly tak slynne , tak daleki . tak trudne loty

kolekcjoner, wymien mi jeszcze kilku takich hodowcow albo sam sie pochwal swoimi wynikami i jeszcze jadno nie zarzucaj nikomu niczego jesli nie masz zbitych dowodow bo to co piszesz jest bez sesu ;/ nie masz :-| podstaw
Fanatyk

Postautor: agnieszka » 8 września 09, 13:46

dziekuje milosnik i fanatyk za wsparcie podejzewam ze kolekcioner jest hamskim hodowca z okregu biala podl to ze zrobie kilka bledow to nie swiadczy ze pisze nie prawde o kims tak jak kolekcioner on jest ...... ? no coz i tacy chodowcy naleza do naszego zwiazku a szkoda bo tylko wprowadzaja zament i ublirzaja nie slusznie ludziom. ja szanuje takiego hodowce i wszystkich mistrzow i im nie ublizam i ich golebiom jak morzesz pisac ze komus sie sciagnely golebie z barcelony czy z orleanu. jestes zwyklym...../ tak sie nie robi jak nie szanujesz ludzi szanuj chociarz golebie i im nie ublizaj. zegnam wspanilego hodowce z okregu BIALA PODL. NICH CALA POLSKA WIE CO TAM SA ZA HODOWCY. A WYNIKI PANA ROGALI SA NA P.Z.H.G.P OKREG BIALA PODL. ROGALA SLAWOMIR. TAK TRZEBA WPIOSAC W GOOGLE.
agnieszka

Postautor: milosnik » 8 września 09, 14:03

no to kolekcjoner nie ladnie a to prawda ze jestes z okregu biala podlaska? no odpisz czekamy jakie wyniki mial pan rogala ja juz wiem ze agnieszka ma racje. dlaczego ublirzasz golebiom kture pokonuja 2000 tys. ja pierwszy raz slysze zeby ktos mowil ze golab sie sciagna z barcelony. jak bym mogl to wypisal bym ciebie ze zwiazku. a wogole szkoda o tobie pisac przynosisz wstyd dla swojego oddzialu. no to pan ROGALA MA SIE Z TAKIMI GLABAMI. WSPOLCZUJE. WSPOLCZUJE WSPOLCZUJE. sciagneli sie z barcelony no dobre masz tupet.
milosnik

Postautor: kolekcjoner » 8 września 09, 19:41

Agnieszka i Miłośnik to na pewno ta sama osoba. Taki sam styl wypowiedzi, no i te błędy.
Człowieku potrafisz logować się pod różnymi pseudonimami, ale twoje błędy ortograficzne
cię zdradzają.

Agnieszka i Miłośnik ( bo to jedna osoba ) rozwiń temat " kombinowania " bo sam go wywołałeś. O co tu chodzi.
kolekcjoner

Postautor: Marcin » 8 września 09, 19:45

kolekcjoner pisze:Agnieszka i Miłośnik to na pewno ta sama osoba. Taki sam styl wypowiedzi, no i te błędy.
Człowieku potrafisz logować się pod różnymi pseudonimami, ale twoje błędy ortograficzne
cię zdradzają.

Agnieszka i Miłośnik ( bo to jedna osoba ) rozwiń temat " kombinowania " bo sam go wywołałeś. O co tu chodzi.

potwierdzam

Kod: Zaznacz cały
Użytkownicy piszący z tego IP
 agnieszka [ 7 Posty ] 
 milosnik [ 2 Posty ]

;lol; ;/
Marcin

Postautor: davidos280 » 8 września 09, 20:17

Boze co to za ludzie ;) hehehe :) Zbanowac ich trzeba:)
Awatar użytkownika
davidos280

Postautor: Fanatyk » 8 września 09, 20:31

Dostali ostrzeznia moze cos dotrze do nich i sie jakos z tego wytlumacza zekam na to :) bo przygrali w przyslowowiego chu..a :)

dobra koniec glupich gadek trymac sie tematu BARCELONA 2009 I PAN ROGALA
Fanatyk

Postautor: kolekcjoner » 8 września 09, 21:20

Proszę nie straszyć Agnieszki i Miłośnika. Mogą przestać nam donosić o przylotach kolejnych ptaszków. Są w stanie do Nowego Roku ogłosić 100 % przylot gołębi z Barcelony, Nowego Orleanu, Ostendy.
kolekcjoner

Postautor: agnieszka » 9 września 09, 06:41

kolekcioner nikt mnie nie straszy a ty jestes zwyklym malutkim hodowca co piszesz nie prawde. naoisz tylko czy to prawda ze p. ROGALI WROCILY TE GOLABKI Z BARCELONY CZY NIE I Z ORLEANU. BO JAK TERAZ WIDZE SAM PIERWSZY NAPISALES ZE W RADZYNIU SA GOLEBIE Z BARCELONY MUSISZ BYC BLISKIM SASIADEM TEGO PANA. SCIAGNELY SIE Z BARCELONY. CZLOWIEKU CI SIE NIGDY NIE SCIAGNA NAWET Z OSTEDY A CO DOPIERO Z BARCELONY. UMISZ DOKUCZYC CZLOWIEKU. POCHWAL SIE CO TY OSIAGNELES W TYM SPORCIE.
agnieszka

Postautor: sławek94 » 9 września 09, 12:48

no włąśnie kolekcjoner!!! no dawaj dawaj twoje wyniki!!!!!!! agnieszka respekt...

[ Dodano: 9 Wrzesień 09, 13:51 ]
kolekcjoner co ty sobie wogóle myślisz!!! takie głupoty piszesz! agnieszka ma racje!! a ty jesteś zwykłym zazdroszczącym [Cenzura]!!!
sławek94

Postautor: agnieszka » 9 września 09, 13:30

szanowni koledzy napisze niech sie dowie cala polska jak jest w RADZYNIU PODL. znam pana rogale i ja go akurat szanuje nie tak jak kolekcioner ktury obiecal zamiescic jego wyniki i co lepiej drazyc kto to pisze czy zona czy sekretarka a to pisze jego kolego. a wiec tak ROGALA LEJE WSZYSTKICH MISTRZOW NA WSCHODZIE JUZ KILKA LAT FAKTYCZNIE UDZIELA WYWIADOW W GAZETACH RADIU I REGIONALNEJ TELEWIZJI za to zrobiono nagonke i tacy hodowcy jik kolekcjoner zrobili na niego nagonke i roztrabili ze cos kombinuje taka sensacja rozchodzi sie szybko szybciej jak wspaniale osiagniecia. teraz juz caly okreg trabi o tym nawet prezes okregu i oddzialu mowia ze slyszeli i nic wiecej nikt nie wie co kombinowal ale wszyscy slyszeli. a rogala robi swoje i i dalej leci wspaniale i udziela wywiadow a ich szlak trafia.

[ Dodano: 9 Wrzesień 09, 14:40 ]
napiszcie koledz co o tym sadzicie. a nawet teraz kolekcioner pisze ze PANU ROGALI SIE SCIAGNELY GOLEBIE z barcelony i orleanu jesyes zwyklym gnojem z okregu bialej podl. * szanowni koledzy jak macie znajomych hodowcow w okregu biala podl. to skontaktujcie sie z nimi i spytajcie sie czy tak nie jest i dlaczego dalej rozpowiadaja jak nie sprawdza. kolekcjoner jestes taki madry a nie wiesz ze jak gazeta cos pisze to najpierw to sprawdza nie tak jak ty.
agnieszka

Postautor: sławek94 » 9 września 09, 18:07

kolekcjoner, ale wszyscy w dalszym ciągu czekają na twoje wyniki?!!!
sławek94

PoprzedniaNastępna

Wróć do Loty gołębi pocztowych