Błagam pomóżcie!

Wszystko o funkcjonowaniu naszego forum. Propozycje ciekawe rozwiązania, nowe pomysły jak rozbudować i wzbogacić nasze gołębiarskie forum.

Błagam pomóżcie!

Postautor: Kopareczka » 9 marca 15, 22:56

Witam, Jestem młodym Chłopakiem który ma 14 lat i Jak można tak powiedzieć hoduje gołebie głownie było ich 8 i problem tkwi z tym że . Mam 1 Pawika i niedawno kupiłem Samice dla niego i już raczej planuje coś wysiadywać mam jeszcze 2 gołebie pocztowe młode 1 Czerwony i 1 Karpiaty maja gdzieś z 1 miesiac coś koło tego i jeszcze 2 Gołebie Pocztowe które też planuja jakieś jajka wysiadywać i MIAŁEM 2 gołebie ozdobne o nazwie Ceple lub Cepele nie jestem pewny i one nie mogł wysiedzieć jajek w zimie to pozdychały wyklute lub przemroziły jajka i czesto widziałem że nie przesiadywali na tych jajkach gdzieś z 1,5 tyg temu były nowe jajka i zauwazyłem że siedzą ciagle non-stop zmeiniają sie itp na tych jajkach i dzisiaj wchodze patrze do gołębnika a tam jest tylko 1 ceple czy cepel 1 cepelk siedzi na jajkach a potem przychodzi nas sąsiad czy czasami nie zaginął nasz gołąb bo u niego na posesji pełno pierza a ja mówie że tak to już wiedziałem że jakiś jastrząb Zaje .... Gołebia i Problem tkwi w tym Co zrobić aby ten/ta biedny/a cepla czy cepela wychowała te jajka i żeby z nich nie schodziła tak czesto?! Prosze pomóżcie ;sad ;sad :( ;ops ;sad
Kopareczka
 
Posty: 8
Rejestracja: 9 marca 15, 22:44

Re: Błagam pomóżcie!

Postautor: kroko45 » 10 marca 15, 12:47

trochę ciężka sprawa bo gołębie mają tak ze raz samiec a raz samica na przemian siedzą na jajkach...a masz inne pary, bo może tamtym trzeba by było podłożyć?
kroko45
 
Posty: 136
Rejestracja: 16 marca 13, 08:51

Re: Błagam pomóżcie!

Postautor: Kopareczka » 10 marca 15, 15:54

Tak mam Ale komu podłożyć pawikom czy Pocztowym?
Kopareczka
 
Posty: 8
Rejestracja: 9 marca 15, 22:44

Re: Błagam pomóżcie!

Postautor: Kopareczka » 10 marca 15, 15:55

I niby jak i gdzie dać aby siadły na tych jajkach?
Kopareczka
 
Posty: 8
Rejestracja: 9 marca 15, 22:44

Re: Błagam pomóżcie!

Postautor: kroko45 » 12 marca 15, 11:54

bo pozostałe masz już w pary rozpłodowe połączone i są w celach? bo możesz jednej parze podłożyć...może wysiedzą nie swoje? bo inne co mi przychodzi do głowy to tylko jakiś inkubator, ale nie wiem jak ci się sprawdzi coś takiego, bo nigdy sztucznych lęgów nie robiłem... spróbuj podłożyć je pod pocztowe, bo nie wiem jak ozodobne się zachowają, chyba że mają podobne te jajeczka?
kroko45
 
Posty: 136
Rejestracja: 16 marca 13, 08:51


Wróć do Sprawy forum igolebie.pl - Opinie, propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron